Poskytnutí sídla a adresy

Poskytneme Vám prestižní adresu v našem bussiness centru. Adresu můžete využít jako kontaktní, ale i pro účely umístění sídla společnosti. V rámci služeb zajišťujeme naplnění všech podmínek. Samozřejmostí v našich bussiness centrech je recepce, která zabezpečuje správu a evidenci příchozí pošty pro klientské společnosti. Virtuální sídlo je služba pro Vás, pro Vás podnikatele. Jako poskytovatelé virtuálního sídla pronajímáme adresu za účelem jejího zapsání do obchodního rejstříku.

Informace

Podnikatelé si virtuální sídla zřizují nejčastěji z důvodu úspor, protože virtuální sídlo vyjde levněji než fyzická kancelář a to především u profesí, pro jejichž výkon není skutečná kancelář nutná:

- finanční poradci

- daňoví poradci

- vývojáři IT

- stavební firmy

Služeb virtuálních kanceláří využívají i ti, jimž z nějakého důvodu nebylo dovoleno zaregistrovat si sídlo tam, kde mají provozovnu.

O nás

Virtuální kancelář je unikátním řešením klasických kancelářských prostor. Je to místo, které poskytuje výhody lokality hlavní kanceláře i bez Vaší přítomnosti. Nebízí možnost nechat si na její adresu zaregistrovat sídlo své firmy.

Evidujeme a následně klienty informujeme o každé zásilce, která mu na adresu jeho virtuální kanceláře dorazí.

foto lidí

Virtuální kancelář je unikátním rřešením klasických kancelářských prostor. Je to místo, které poskytuje výhody lokality hlavní kanceláře i bez Vaší přítomnosti. Nebízí možnost nechat si na její adresu zaregistrovat sídlo své firmy.