Poskytnutí sídla a adresy

Poskytneme Vám prestižní adresu v našem bussiness centru. Adresu můžete využít jako kontaktní, ale i pro účely umístění sídla společnosti. V rámci služeb zajišťujeme naplnění všech podmínek. Samozřejmostí v našich bussiness centrech je recepce, která zabezpečuje správu a evidenci příchozí pošty pro klientské společnosti. Virtuální sídlo je služba pro Vás, pro Vás podnikatele. Jako poskytovatelé virtuálního sídla pronajímáme adresu za účelem jejího zapsání do obchodního rejstříku.

- Sídlo a obchodní adresa v objektu Komerčního centra

foto Virtual Offices

WHITE HOUSE - KOMERČNÍ CENTRUM

foto Komerčního centra

- nabízíme ihned k nastěhování 1 až 5 kancelářských místností

foto Bohumínské Offices
Informace

Podnikatelé si virtuální sídla zřizují nejčastěji z důvodu úspor, protože virtuální sídlo vyjde levněji než fyzická kancelář a to především u profesí, pro jejichž výkon není skutečná kancelář nutná:

- finanční poradci

- daňoví poradci

- vývojáři IT

- stavební firmy

Služeb virtuálních kanceláří využívají i ti, jimž z nějakého důvodu nebylo dovoleno zaregistrovat si sídlo tam, kde mají provozovnu.

O nás

Virtuální kancelář je unikátním řešením klasických kancelářských prostor. Je to místo, které poskytuje výhody lokality hlavní kanceláře i bez Vaší přítomnosti. Nebízí možnost nechat si na její adresu zaregistrovat sídlo své firmy.

Evidujeme a následně klienty informujeme o každé zásilce, která mu na adresu jeho virtuální kanceláře dorazí.

foto lidí

Virtuální kancelář je unikátním rřešením klasických kancelářských prostor. Je to místo, které poskytuje výhody lokality hlavní kanceláře i bez Vaší přítomnosti. Nebízí možnost nechat si na její adresu zaregistrovat sídlo své firmy.